„Czarno-białe ślady” już w sprzedaży

Przeboje Republiki w nowych wersjach tria Bończyk / Krzywański / Nowak. Płyta „Czarno-białe ślady” trafiła do przedsprzedaży!

Do przedsprzedaży trafiła właśnie płyta „Czarno-białe ślady” tria Bończyk / Krzywański / Nowak. Album jest zapisem koncertu w Radiu Gdańsk, który odbył się w październiku 2020 r. Na wydawnictwie znalazły się nowe, akustyczne wersje utworów znanych z płyt kultowego zespołu Republika.

Czarno-białe ślady” to projekt, który powstał w 2013 r. z okazji kolejnej smutnej rocznicy odejścia Grzegorza Ciechowskiego. Koncert odbył się przy ul. Mysiej 3 w Warszawie w niegdysiejszej siedzibie cenzury. Występ został na tyle ciepło przyjęty, że… „Czarno-białe ślady” trwają już ponad siedem lat, a początkowo dwuosobowy skład – Jacek BończykZbigniew Krzywański – powiększył się o Kubę Nowaka.

W październiku 2020 r., na zaproszenie dziennikarza Kamila Wicika, w Radiu Gdańsk odbył się intymny koncert, który najpierw został zarejestrowany, a teraz ukazuje się na płycie. Na wydawnictwie wypełnionym nowymi i akustycznymi interpretacjami przebojów Republiki.

Na płycie znalazły się następujące utwory: „Psy Pawłowa”„Odchodząc”„Arktyka”„Tu jestem w niebie”„Przeklinam cię za to”„Tak tak to ja”„Nie pytaj o PolskꔄBiała flaga”„Tobie wybaczam”„Obcy astronom”„Koniec czasów”.

Album „Czarno-białe ślady” tria ukaże się nakładem wytwórni MTJ. Jego premiera została zaplanowana na 29 stycznia 2021 r., ale już teraz można zamawiać go w przedsprzedaży.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/czarnobialeslady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.