Iggy Not Pop powie Ci coś więcej z płyty winylowej

Iggy Not Pop z dumą prezentują winylowe wydanie albumu “Powiedz mi coś więcej“!

Na płycie gościnnie pojawiły się legendy trójmiejskiej alternatywy: Tymon Tymański i Olaf Deriglasoff. Świat hip-hopu reprezentuje dawno niesłyszany Pjus. Listę gości dopełniają JutuberGaja Raputa i scratchujący Beat Le Juice. Album zmiksował Webber, a analogowy mastering wykonał Eprom.

Powiedz Mi Coś Więcej” to dziesięć różnorodnych produkcji Tap3s – od klasycznego, samplowanego hip-hopu, przez jazzujące podkłady, po mieszankę rapu z muzyką gitarową, popem, czy nawet country. Oryginalne produkcje dopełniają pełne poczucia humoru i autoironii teksty Iggy’ego. Słyszeliście kiedyś rap o sprzątaniu po psach? To tylko tu!

Wydanie winylowe to robota Filipa Sucheckiego z vinylove.me. Limitowany nakład wykonany został techniką lathe cut. Oznacza to, że wycięcie każdej z 50 płyt to osobny proces, co czyni z każdej z nich całkowicie unikatowy przedmiot. Mastering pod winyl wykonał Paweł “Bemol” Ladniak. Przedsprzedaż rusza w poniedziałek 30 listopada na stronie vinylove.me. Premiera krążka 14 grudnia.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/iggynotpop/

Podziel się swoją opinią ;)