Daria ZAWIAŁOW przyjedzie do Łodzi z “Trasą 92′”

Daria Zawiałow nie zwalnia tempa. Po Trójmieście nadchodzi Wrocław, ale my szczególnie zapraszamy do Łodzi już w kwietniu

W grudniu 2023, podczas wielkiego koncertu na warszawskim Torwarze fani mogli usłyszeć na żywo materiał z ostatniego albumu artystki – „Dziewczyna POP“, na setliście znalazły się także starsze utwory w nowych aranżacjach, na scenie pojawili się zaskakujący goście, a całość została wzbogacona o imponującą produkcję, scenografię oraz multimedia. Powiedzieć, że recenzje tego wydarzenia były bardzo entuzjastyczne, to zdecydowanie za mało – padały nawet takie o najlepszym koncercie ubiegłego roku!

Kontynuacja Trasy 92′ w 2024 roku wygląda równie okazale. Koncert w każdym mieście będzie wzbogacony o największe gwiazdy polskiej muzyki. Kto Wystąpi w Łodzi? Daria zdradzać nie chce, natomiast mówi, że „będzie ogień!”.

Nie mogę się doczekać tych spotkań! Bądźcie ze mną, bądźcie z moim zespołem, będzie niesamowicie! – dodaje artystka.

Przemyślany scenariusz, trzy części koncertu oddzielone prywatnymi materiałami video z podróży po Stanach Zjednoczonych, trzy sceny, pieczołowicie zbudowana scenografia, goście, energetyzujący repertuar, a przede wszystkim wyjątkowa Daria Zawiałow – to wystarczające argumenty, żeby pojawić się na koncertach z Trasy 92′.

My szczególnie zapraszamy do Łodzi (13.04.24), gdzie koncert odbędzie się w ATLAS ARENIE, jednym z największych obiektów koncertowych w Polsce, a na pewno w województwie łódzkim.

Podziel się swoją opinią ;)