Duet Shandy & Eva zapowiadają album singlem “Tylko ty”

Od zawsze miłość jest na językach artystów z całego świata.

Powstają obrazy, wiersze i piosenki z czerwonym sercem w tle. Owo uczucie nie jest łatwe, a mnogość odcieni, które przybiera, sprawia, że jest tak fascynujące. Miłość oślepia, miłość uskrzydla, ale też rani i zabija. Ilu jest ludzi na świecie, tyle jest opowieści o tym, jak kochać i być (i marzyć o tym, by być) kochanym.

Amerykańsko – polski duet Shandy & Eva także wziął to mistyczne uczucie na warsztat. Dziewczyny doskonale wiedzą, na czym o no polega i postanowiły Wam o tym opowiedzieć.

“Tylko Ty” w serwisach streamingowych: e-muzyka.ffm.to/shandyevatylkoty

Shandy & Eva to duet, który powstał w Los Angeles na początku 2015 roku. Eva Żmijewska poznała Shandrelicę Casper w Los Angeles College of Music w Kalifornii, gdzie obie podjęły studia na wydziale Vocal Performance i właśnie tam zaczęły współpracę. Już na samym początku istnienia zespołu oryginalne brzmienie dwóch głosów urzekło publiczność w Kalifornii, w Polsce oraz nawet na karaibskiej wyspie Curacao skąd pochodzi Shandrelica. W 2017 roku duet zaczął współpracę z polskim producentem, inżynierem i kompozytorem, Krisem Górskim. W 2019 r. ukazał się ich debiutancki album.

Podziel się swoją opinią ;)