Dawid Tyszkowski prezentuje debiutancką EPkę “Nadal nie śpię”

Dawid Tyszkowski zaledwie półtora miesiąca temu wydał swój pierwszy singiel, a już dziś wypuszcza debiutancką EPkę! Minialbum zatytułowany jest “Nadal nie śpię” i ukazał się nakładem FONOBO Label. Materiał jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej. Nad produkcją materiału, który znalazł się na płycie czuwał Patrick The Pan.

Dawid Tyszkowski to młody wokalista i songwriter, który zadebiutował w tym roku doskonale przyjętymi singlami “Koszulka” oraz “Tlen”. Artysta swoimi numerami podbił serwisy streamingowe, zyskał przychylność krytyków oraz zaskarbił sobie serca tysięcy słuchaczy. Teraz stawia kolejny krok i już dziś dzieli się swoją EPką! Minialbum zatytułowany jest “Nadal nie śpię” i ukazał nakładem FONOBO Label.

“Na EP-ce “Nadal nie śpię” można usłyszeć kilka momentów z mojego życia zamkniętych w formie pięciu piosenek. Moim zdaniem każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa i mam nadzieję, że wzbudzą one w słuchaczu trochę emocji.”

Dawid Tyszkowski

Materiał, który znalazł się na płycie “Nadal nie śpię” jest idealnym miksem głębokiego i charakterystycznego wokalu ze świeżym brzmieniem. Na EPkę składa się pięć pełnych emocji tekstów, które w połączeniu z zachwycającą melodią, dają oryginalne muzyczne kompozycje. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Patrick The Pan.


TRACKLISTA

1. Pomóż mi
2. Koszulka
3. Zepchnij mnie
4. Tlen
5. Odlot

Poza nowymi kompozycjami, na albumie będzie można usłyszeć debiutancki singiel “Koszulka”, który ukazał się pod koniec kwietnia oraz pełen emocji utwór “Tlen” opublikowany w maju tego roku. Obu singlom towarzyszą wyjątkowe klipy, które powstały we współpracy z Michałem Mazurkiem.

Podziel się swoją opinią ;)