Debiutancki album Magdy Beredy już dostępny

Wreszcie doczekaliśmy się albumu “mniejszeodtrzech” Magdy Beredy.

Jak zamknąć album „mniejszeodtrzech w dwóch słowach? To po prostu: prawdziwa szczerość. Teksty Magdy Beredy często odwołują się do najważniejszych w jej życiu wartości. Jedną z nich jest kontakt z fanami – wokalistka dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 860 tysięcy osób.

Debiutancka płyta Magdy składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór, Całe szczęście został napisany przez samą Margaret, która w tekście opisała niezwykłą więź Magdy z fanami. 

Singiel „niewidzialna”, który promuje płytę „mniejszeodtrzech”, to opowieść o zwykłej dziewczynie z wielkimi marzeniami. Od innych różni się tym, że w te marzenia uwierzyła. Skrywa historię, o której wie tylko ona sama, a dźwięki pozwalają jej poczuć światło na twarzy. Są jej potrzebne, by mogła swobodnie oddychać. Piosenka została w całości napisana przez Magdę. Jak sama twierdzi, to bardzo intymny utwór, który przypomina, że pomimo licznych sukcesów, które osiągnęła, także przeżywa czasem trudniejsze chwile – jak każdy z nas.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/magdamelodies

Podziel się swoją opinią ;)