CZTERY PORY ŚWIĄT od których niejednemu karp ością stanie w gardle.

Właśnie ukazała się EPka CZTERY PORY ŚWIĄT zespołu The Goldbricks. “Zima” rozpoczyna 16 minutową opowieść, która zmienia się i ewoluuje jak pory roku, których nazwy noszą także pozostałe trzy utwory. To najnowsze wydawnictwo zespołu złożonego z muzyków, których możecie znać z AudioFeels i Afromental.

Ten minialbum jest głosem sprzeciwu wobec dyskryminacji i nietolerancji, głosem niezgody na wznoszenie murów i podziałów. Pozbawiony wiary, ale próbujący wykrzesać jej resztki. Rozdarty i smutny, chłodny i uwierający. Krzyczy, ale jest świadomy, że nikt nie chce słyszeć: “(…) trwa tu tylko, bo ma nadzieję na oświecenie, na spokój dusz, ale nadzieja wciąż jest dla głupich, a my tacy pełni jej”.

Muzyka na święta 2020?

Gdy posłuchasz jej w swoim serwisie streamingowym, będziesz wiedzieć komu ją sprezentować na CD. Kosztuje 10 złotych – mniej niż piwo w knajpie, do której i tak nie pójdziesz. Możesz też zabrać ją na wigilię i zaśpiewać razem z rodziną przy świątecznym stole. Tylko musisz zdążyć zanim odwołają święta. https://www.empik.com/4-pory-swiat-the-goldbricks,p1255865570,muzyka-p

Zapraszamy do odsłuchu na Spotify!

The Goldbricks to poznańsko-starachowicki zespół tworzący muzykę z obszarów alt-rocka. W październiku 2020 wydali swój pierwszy album “Vandalism”, natomiast 11 grudnia, EPką “Cztery Pory Świąt” debiutują po polsku. “Vandalism” to 12 piosenek i 12 klipów, które można znaleźć na www.gldbrx.com

The Goldbricks Fot. Matylda Weinder

Niedługo oba wydawnictwa pojawią się w limitowanym nakładzie na winylu.

W 2021 zespół zamierza nagrywać kolejne EPki i publikować je w oczekiwaniu na lepsze czasy dla koncertów. Na lepsze czasy w ogóle.

Podziel się swoją opinią ;)