DeDe Negra z teledyskiem do debiutanckiego singla „Halo tu ziemia”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładniej 15 listopada br., w Internecie ukazał się debiutancki singiel wokalistki występującej i tworzącej jako DeDe Negra. Za realizację klipu do piosenki „Halo tu ziemia”, gdyż to o tym nagraniu mowa, odpowiada Tomasz Bulenda.


DeDe Negra, czyli Daria Dombrowska, pochodzi z Jabłonowa Pomorskiego. Artystka nie wyobraża sobie choćby jednego dnia bez muzyki. Uwielbia klimaty popowo-klubowe i właśnie w takich brzmieniach usłyszycie ją na koncertach, w rozgłośniach radiowych, w telewizji oraz w mediach społecznościowych.


DeDe Negra znana jest między innymi z duetu z Burakiem Yeterem. W programie „Jaka to melodia?” muzycy wykonali wspólnie jego dwa najsłynniejsze utwory, a więc „Tuesday” i „Happy”.


Teraz przyszła pora na karierę solową! Nie ulega wątpliwości, że energetyczne „Halo tu ziemia” trafi do wielu serc i szturmem podboje listy przebojów. Na łamach naszego portalu poinformujemy także o kolejnych poczynaniach Darii, zatem zaglądajcie tu jak najczęściej! DeDe Negra – zapamiętajcie ten pseudonim, bo o tej utalentowanej dziewczynie z pewnością będzie głośno!muzyka: Paweł Jasionowski
słowa: Daria Dombrowska
produkcja: Paweł Jasionowski, Marek Rzepnicki
mix/mastering: Paweł Jasionowski
realizacja teledysku: Tomasz Bulenda


zajrzyj po więcej:

DeDe Negra na Facebooku
DeDe Negra na Instagramie 


Podziel się swoją opinią ;)