Delirka i zaburzenia miłosne w nowym klipie Kasty i Kawulskiego

Delirka i zaburzenia miłosne w nowym klipie Kasty i Kawulskiego

Waldemar Kasta powraca i publikuje jeden z najbardziej zaskakujących utworów w swoim dorobku. 

Piosenka wykonana w duecie z Sariusem, zapowiada nowy album Kasty, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. „Delirka” wbrew pozorom nie mówi o uzależnieniu, a miłosnej historii dopełnionej filmowym klipem w reżyserii Macieja Kawulskiego.   

Waldemar Kasta już jakiś czas temu zapowiadał rapową emeryturę i pożegnalny album, zapowiadany jako pomost między starym i młodym pokoleniem muzyków hip – hopowych, który to finalnie będzie miał premierę jeszcze w tym roku

Pierwszy singiel „Delirka“, wykonany w duecie z Sariusem – delikatny, niemal popowy utwór – dopełnia klip w reżyserii Macieja Kawulskiego. Zaskakujące? Niekoniecznie, albowiem panowie znają się z KSW, federacji sportów walki, której Maciej jest współzałożycielem, a Waldemar, dyrektorem artystycznym, a także konferansjerem. Teledysk w reżyserii Macieja Kawulskiego opowiada o trudnej miłości, skomplikowanych relacjach, jakich wiele na blokach. 

Nadchodzący album Kasty będzie pożegnaniem z rapową sceną i jak mówi sam muzyk: „Przede mną niełatwe zadanie przypomnienia się z moją ostatnią hip-hopową drogą“. 

Podziel się swoją opinią ;)