SABINA przedstawia wyjątkowy album

SABINA przedstawia wyjątkowy album

“Bluemental” – to niezwykły album, odbiegający od obecnie panujących nurtów muzycznych wśród artystów młodego pokolenia.

Krążek powstawał w ciężkim czasie lockdownu, który artystka spędziła w górach, w bliskim otoczeniu natury, z rodziną, oswajając się ze stratą dwóch bliskich jej osób. To skłoniło SABINĘ do wielu przemyśleń, pozwoliło pochylić się nad swoimi korzeniami, skupić się na wyższych wartościach, które należy pielęgnować. Powrót do duchowości, która w codziennym życiu jest zagłuszana przez materializm, zainspirował ją do pracy nad nową płytą. Ten moment zatrzymania się, kontemplacji i przebudzenia, odzwierciedlił się w jej muzyce. To wszystko będzie można usłyszeć na jej najnowszym krążku „Bluemental”.

Płyta z pewnością będzie muzycznym odkryciem dla tych, którzy cenią sobie wartość słowa, głębię metafor i przede wszystkim niebanalne brzmienie muzyki.

SABINA – zawodowa aktorka, autorka tekstów i kompozytorka, swoją solową karierę rozpoczęła od krążka „Lepidoptera”, z nazwą motyla w tytule, symbolizującego przemianę artystki z dziewczyny w kobietę. Po wydanej w 2019 roku debiutanckiej płycie, pojawił się apetyt na więcej. I tak powstał jej drugi album – „Bluemental”, który zawiera 10 ciekawych propozycji, w tym jedną nagraną w duecie z Michałem Szczygłem.

SABINA, przy okazji premiery płyty, zaprasza również do swojego autorskiego cyklu podcastów „ŚLADAMI BLUEMENTAL”, który tematyką i aurą współgra idealnie z koncepcją nadchodzącego albumu. Porusza w nim tematy związane z rozwojem duchowym, samoświadomością, poszukiwaniem prawdy, procesami życia, pokoleniowością oraz tym wszystkim, czym jeszcze jest Bluemental. Opiera się na uczestnictwie, obserwacji, ale także czynnym udziale w różnego typu warsztatach, poświęconych spirytualnej części nas oraz ezoteryce. Razem z SABINĄ zagłębimy się tam w takie zagadnienia jak: Kobiece Kręgi, Tantra, czy Ceremonia Kakao i wiele innych.
LINK DO PODCASTÓW:
https://open.spotify.com/show/7ab6bZGjRx0PjskqPiwsaS?si=dWWGm6FyTYeN4Jy8B6S7Pw

Podziel się swoją opinią ;)