Deriglasoff akustycznie w warszawskim Falconie

Olaf Deriglasoff bez prądu? To się może udać! Już 21 kwietnia w Warszawie artysta zaprezentuje się w nieco odmienionej wersji

Olaf Deriglasoff to muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Swoją drogę artystyczną zaczął na początku lat 80’tych, zakładając zespół Dzieci Kapitana Klossa, z którym brał czynny udział w działaniach tzw. Gdańskiej Sceny Alternatywnej.

Na przestrzeni bez mała czterech dekad działalności zaistniał jako muzyk, kompozytor i twórca tekstów w wielu grupach rockowych i alternatywnych, m.in.: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, KNŻ, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra i wielu innych.

Od kilkunastu lat gra i wydaje płyty głównie z projektami firmowanymi własnym nazwiskiem (Deriglasoff Band, Jakubik&Deriglasoff, Nawrocki&Deriglasoff, Cyrk Deriglasoff).

Najnowszym z nich jest wodewilowo-punkowa orkiestra rozrywkowa Cyrk Deriglasoff, która wydała płytę pod tytułem „Magia y Tresura”. Zespół obecnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem, a sam Olaf postanowił w towarzystwie swojej gitary zwiedzić nasz kraj wzdłuż i wszerz.

21 kwietnia artysta wystąpi Falcon Klub Bilardowy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/355525387360828

Cena biletu: 45 zł *
* Ilość Miejsc Ograniczona / Bilety do Nabycia w Klubie po wcześniejszej

Rezerwacja telefoniczna: 690 790 110
Bilety dostępne Online : https://bilety.io/3SWVm

Podziel się swoją opinią ;)