Klub Wytwórnia: zapraszamy na kwietniowe koncerty do Łodzi

Muzykoholicy i klub “Wytwórnia” zapraszają na koncerty do Łodzi

Kultowa Wytwórnia zlokalizowana przy ulicy Łąkowej w Łodzi to punk obowiązkowy niejednej gwiazdy polskiej muzyki. Tutaj zwyczajowo rozpoczynają swoje trasy koncertowe najwięksi w branży tj. Agnieszka Chylińska.

Każdy miesiąc przyciąga do klubu fanów różnych gatunków muzycznych. W kwietniu na deskach Wytwórni wystąpią m.in. Mery Spolsky i grupa Karaś/Rogucki.

Przygotujcie się na elektroniczne brzmienia, mocne basy, rave’ove rytmy, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak coś więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single – „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

19.04 | 20:00 Mery Spolsky | bilety: https://bit.ly/MerySpolsky_24

KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają trzeci, ostatni album i zamykają tym samym miłosny tryptyk muzyczny. “Atlas Iskier” ukazał się 1 marca 2024 roku. Pierwszym przedsmakiem był wydany 4 listopada – cover kultowego utworu “Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat.

KARAŚ/ROGUCKI nie mówią wprost, że to koniec, ale nastrój pożegnania jest wyczuwalny. Wątki rozstania, podsumowania czy zamknięcia ważnej muzycznej historii przy nadchodzącym projekcie będą kluczowe.

28.04 | 19:00 Karaś/Rogucki | bilety: https://bit.ly/KarasRogucki_24

Podziel się swoją opinią ;)