„Disco Misery”- muzyczna nowość od Yulii

Yulia – pod tym pseudonimem kryje się Julia Czub. Warszawianka, młoda, debiutująca wokalistka oraz poetka. Debiutancki utwór artystki „Disco Misery” miał swoją premierę kilka dni temu, w poprzedni piątek. Do piosenki został nagrany również teledysk.

Debiutanckie EP Warsaw Mule jest nostalgiczną balladą o próbach odnalezienia swojej tożsamości, żyjąc jednocześnie w dwóch spolaryzowanych miastach – w Warszawie i Londynie. Yulia jako protagonistka prowadzi słuchacza przez zaduch barów w Hackney, chłód warszawskich afterów i melancholię poimprezowych, bolesnych lotów do Londynu.  

„Disco Misery” to nowoczesna ballada o romantyzowaniu toksycznych relacji. To piosenka o wszystkich nocnych dramatach, kłótniach, pocałunkach z niewłaściwymi osobami do których wraca się tanecznym krokiem. „Disco Misery opowiada o moich ulotnych, niezbyt zdrowych romansach, które odżywały za każdym razem, gdy wracałam do Warszawy z Londynu”, mówi Yulia. „What drives you more than a sorrow? Forefather’s eve, no tomorrow? Disco, dancing solo? Born to please – now I’m hollow”- śpiewa artystka i prowadzi słuchacza w mroczne korytarze nocnych miłości. Teledysk do „Disco Misery” powstał we współpracy z Papaya Films i mus warsaw.

Warsaw Mule EP to audio-wizualny projekt, który został stworzony z najbardziej ekscytującymi, wschodzącymi talentami warszawskiego rynku kreatywnego. Angażując do współpracy przyjaciół i znajomych znajomych, którzy zajmują się fotografią, modą, produkcją muzyczną i filmową oraz grafiką, Yulia chciała odzwierciedlić autentyzm projektu, który częściowo opowiada o magnetyzmie wspomnianego środowiska warszawskiej bohemy artystycznej. Każdy visual jest stworzony przez innego unikatowego artystę – jeden z teledysków powstał przy współpracy z Wiktorem Malinowskim a za sesję okładkową i promocyjną odpowiadała Lola Banet.

Piosenki można posłuchać w serwisach streamingowych pod tym odnośnikiem https://backl.ink/143713481

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.