Dobranocka od Wolskiej już w odsłuchu

Dobranocka od Wolskiej już w odsłuchu

Na szczęście wiem, jaka być chcę – śpiewa WOLSKA w nowym singlu i po raz kolejny sprawia, że właśnie taka zachwyca nas najbardziej.

Nowy singiel WOLSKIEJ Dobranocka to efekt kolejnej już współpracy młodej artystki z Mikołajem Trybulcem, znanym m.in. z duetu Linia Nocna i autorskiego projektu Tribbs. Tym razem spod ich rąk wyszedł utwór, który już od pierwszych dźwięków sprawia, że uśmiech pojawi się na waszej twarzy.

Za dużo chwil przespałam, na lepszy sen polecam zażywać dzień – śpiewa WOLSKA, a melodyjna Dobranocka przyjemnie nas kołysze i przenosi do błogich czasów dzieciństwa, bajek i beztroskiej zabawy.

Przed snem wielu z nas boryka się z różnymi myślami, które często dość niespodziewanie przychodzą nam do głowy. I Dobranocka to właśnie taka moja nocna rozmowa samej ze sobą, którą często prowadzę w głowie, gdy już układam się do snu. A że z natury jestem optymistką to chciałam w lekkiej, wręcz żartobliwej formie podzielić się tymi moimi nocnymi rozkminkami. To też taki utwór, w którym, podobnie jak w Kaput!, chciałam pokazać, jaki wpływ na nasze samopoczucie może mieć nasze podejście do pewnych spraw i jak czasami poprzez zmianę podejścia możemy sami sobie poprawić nastrój.

Patrząc na dzisiejszą sytuację, mam też wrażenie, że ta piosenka nabrała także innego, szerszego znaczenia. Przeładowani trudnymi tematami tęsknimy do czasów beztroski i lekkości. W piosence to czas dzieciństwa, bajek i zabawy. Jak śpiewam w Dobranocce: Mam dość złych wiadomości, od nich dostaję mdłości, zamiast chodzić do barów, układać z Tobą klocki chcę.

Ten utwór to także takie przesłanie, by zachować w sobie wewnętrzne dziecko i zadbać o nie, bo to właśnie ono może dać radość i to o co tak trudno ostatnio – lekkość życia.Ty też masz dość złych wiadomości.

Potrzebujesz chwili wytchnienia. Posłuchaj koniecznie nowego singla WOLSKIEJ – Dobranocki.

Podziel się swoją opinią ;)