Doda prezentuje reedycję podwójnie, platynowej „AQUARII”

Już jest! Długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty „AQUARIA” zawierająca dodatkowo pięć zupełnie premierowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego oraz Bedoesa 2115.

Promocji albumu towarzyszą spektakularne koncerty w ramach trasy „AQUARIA tour”, które wyprzedały się w zaledwie kilka godzin.

Na samym albumie nie zabraknie potrójnie platynowego hitu „Melodia ta”, platynowych „Fake Love”, „Don’t Wanna Hide”, „Zatańczę z aniołami”, „Pewnie już wiesz” oraz złotych „Wodospadów”.

DODA – od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa oraz zawsze na 100%. Tworzy i kocha całym ciałem i duszą.

AQUARIA – wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna, by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego.

Na czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy, rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance, rozpalając tym samym, w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Doda, tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia…

Album jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że Królowa jest tylko jedna. Ściskając w dłoni trójząb Posejdona z siłą wodospadu AQUALITEJA uderza w serce słuchacza.


Tracklista: 01. Fake Love 02. Don’t Wanna Hide 03. Girls To Buy ft. Maria Sadowska 04. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie 05. Melodia ta 06. No Rush with Jhn McFly 07. Do It Like I Want It 08. Pewnie już wiesz 09. Drinking 10. Tylko Ty i ja 11. Wodospady 12. Zatańczę z aniołami 13. Chcę Cię coraz więcej 14. Nie otwieram oczu 15. Mama 16. Nie żałuje ft. Smolasty 17. I’m not loving it 18. Dom ft. Bedoes 2115

Podziel się swoją opinią ;)