Dollz walczy o finał trzeciej edycji Festiwalu Supportów

Ruszyło głosowanie na formacje zgłoszone do trzeciej edycji Festiwalu Supportów. O główną nagrodę, czyli kontrakt o wartości 40 000 złotych, walczy między grupa Dollz. Swoje głosy na band z Pauliną Kut na czele można oddawać codziennie, do 27 grudnia br.


Dollz to formacja, o której można pisać długo i w sposób bardzo skomplikowany, ale każde słowo jest zbędne, gdy posłuchamy chociaż jednego z tych psychodelicznych, przyjemnie dla ucha rozedrganych utworów. Sama Paulina również przyciąga uwagę swym nieprzeciętnym, niepokojącym i zaskakującym wokalem zsynchronizowanym z niebanalnymi kompozycjami. Jeżeli ta argumentacja jeszcze Was nie przekonała, obejrzyjcie teledysk do singla „Czy Ktokolwiek?”.Głosy oddajemy codziennie, do 27 grudnia, za pośrednictwem strony www.festiwalsupportow.pl.


Festiwal Supportów stanowi niebagatelną szansę dla młodych, debiutujących zespołów. Aktualny etap, czyli eliminacje, odbywa się w krakowskim Klubie Muzycznym Forty Kleparz w terminie od 8 października do 27 grudnia 2017 r. Dziesięć zespołów wskazanych przez komisję, w tym właśnie Dollz, zaprezentuje swój 45-minutowy program. Sześć najlepszych z nich zostanie wybranych głosami jury oraz publiczności w głosowaniu internetowym.

Wybrana szóstka przybywa na najbardziej znane w Polsce warsztaty muzyczne w Muzycznej Owczarni, w dniach 7 – 13 stycznia 2018 w Jaworkach k. Szczawnicy. Pod okiem zawodowców będą tam pracować nad autorskim materiałem oraz nad wybranym utworem jednego z małopolskich artystów. Warsztaty zakończą się galą finałową 13 stycznia w Krynicy Zdroju, w której – oprócz zespołów konkursowych – wystąpi również gwiazda wieczoru.

Finał Festiwalu Supportów będzie miał miejsce podczas Krynica Źródłem Kultury. Między 19 stycznia i 23 lutego półfinaliści Festiwalu Supportów zaprezentują się podczas koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Głosować na wybrane zespoły będzie zarówno jury, jak i publiczność.

23 lutego w Krynicy Zdroju zmierzą się ze sobą dwa zespoły z największą liczbą głosów. W trakcie trwania koncertu będą przyjmowane głosy jury, publiczności i internautów oglądających relację live. Zwycięzca otrzyma kontrakt sponsorski w wysokości 40 000 złotych  brutto.


Zajrzyj po więcej:

Dollz na Facebooku

Festiwalu Supportów


 

Podziel się swoją opinią ;)