[RELACJA] Sławomir ze Złotą Płytą w klubie Progresja

W miniony czwartek, tj. 19 października br., w warszawskim klubie Progresja, w ramach The Greatest Tour, odbył się koncert Sławomira promującego swój debiutancki album. Był to występ wyjątkowy nie tylko dla publiczności, ale i dla muzyka, ponieważ właśnie tego dnia wspomniane wydawnictwo otrzymało oficjalnie status Złotej Płyty. 


Kiedy około godziny dwudziestej zgasły światła i popłynęły dźwięki intra, wśród licznych zgromadzonych osób rozległ się aplauz, narastający z czasem i osiągający punkt kulminacyjny w momencie, gdy na scenie pojawili się sprawcy – w dobrym znaczeniu tego słowa – całego zamieszania. Podobnie jak w karierze Sławomira, na początek usłyszeliśmy „Megierę”. Nie zabrakło również pozostałych singli, a więc przebojów „Ni mom hektara”, „Aneta” i najnowszego, zatytułowanego „Ty mała znów zarosłaś”, a także zdobywcy serc internautów i Reprezentacji Polski w piłce nożnej, czyli utworu „Miłość w Zakopanem”. Stałych bywalców koncertów Sławomira nie zaskoczyły obecne w repertuarze covery, między innymi „Jak minął dzień” Krzysztofa Krawczyka, „Rycz, mała, rycz” grupy VOX czy… „Mydełko Fa”. Ciekawą propozycją okazała się też składanka hitów dla dzieci. Soczyste solówki gitarowe i doskonały kontakt z publicznością zadowoliły z pewnością nawet najwybredniejszych słuchaczy.


Tłumy zgromadzone w Progresji stały się świadkami – nie bójmy się tego określenia – wiekopomnej chwili. Po jednej z piosenek, nagrodzonej gromkimi brawami i zgodnym skandowaniem widzów, Sławomir odebrał swe pierwsze tego rodzaju wyróżnienie. Wydawnictwo „The Greatest Hits”, mające premierę 10 kwietnia 2017 roku, pokryło się bowiem złotem, przyznawanym za 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. To doskonały przykład na progres w Progresji.


fot. Facebook.com/SlawomirFunpage

Nie kryjąc radości, wokalista zadedykował swą pierwszą Złotą Płytę wszystkim fanom. Przypomnieć tu należy, że krążek powstał dzięki muzycznemu rekordowi Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „Wspieram to”, gdzie tysiące ludzi wsparło Sławomira wpłatami na nagranie albumu.


Fragment transmisji z tego wydarzenia możecie obejrzeć TUTAJ. Tuż po koncercie widzowie mogli zdobyć autograf i pamiątkowe zdjęcie oraz na własne oczy zobaczyć słynnego już Golfa 3, z której to sposobności chętnie skorzystali.


Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Sławomir:

20 października 2017 / Łódź / Teatr Club

20 października 2017 / Janków / Sala Janków

21 października 2017 / Gwiździny / Ibiza Club

22 października 2017 / Krzeczowice / Restan Krzeczowice

26 października 2017 / Warszawa / Explosion Club

27 października 2017 / Sandomierz / Bajla Club

28 października 2017 / Sypniewo / Club Capitol

31 października 2017 / Borkowo / Explosion Borkowo

8 listopada 2017 / Wrocław / A2 – Centrum Koncertowe

9 listopada 2017 / Szczecin / Lulu Club

10 listopada 2017 / Poznań / Klub Muzyczny B17

17 listopada 2017 / Kraków / Klub Studio

9 grudnia 2017 / Rząśnik / Next Club

15 grudnia 2017 / Rzeszów / Bajka Disco Club

8 marca 2018 / Radom / Strefa G2


Zajrzyj po więcej:

Sławomir na Facebooku 

sklep internetowy Sławomira 


fot. Paulina Kalinowska

Podziel się swoją opinią ;)