Dominika Komiago w jury programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”

Dominika Komiago została jedną z jurorek najnowszej produkcji telewizji Polsat, zatytułowanej „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. W owym show weźmie udział aż stu jurorów, a ich kapitanem będzie Ewa Farna. Program zadebiutuje na antenie już 5 września, o godzinie 20.30.


Zadanie uczestników polega na porwaniu swoim wykonaniem jak największej liczby jurorów. Im więcej osób będzie wspólnie bawić się i śpiewać, tym lepszy wynik osiągnie uczestnik. Zwycięzca całego show otrzyma nagrodę pieniężną.


Dominika Komiago to młoda wokalistka, która na swoim koncie ma trzy single: „To właśnie ja”, „Something good” i „Zatrzymaj się” (feat. ArcoX).


O swojej kolejnej muzycznej przygodzie opowiada z wielkim entuzjazmem: Zdecydowałam się na udział w programie bo jest to zupełnie nowa formuła. Nie jest to typowy talent show. To wielkie muzyczne show. Tutaj w jury zasiada aż stu jurorów. Każdy jest z innej muzycznej bajki. Są uznane postacie polskiej muzyki, ale też i młodzi artyści, na początku swojej drogi. Każdy ma prawo do indywidualnej oceny uczestnika. Liczy się wrażenie, jakie w nas wzbudzi. Jest bardzo dużo zdolnych ludzi, o których walczymy. Nierzadko ostro się sprzeczamy. Show trwa także poza kamerami. Jest bardzo muzycznie! Gramy na gitarze, śpiewamy, dyskutujemy o naszych decyzjach. Moim zdaniem jesteśmy zgraną ekipą. Na pewno warto zobaczyć to w telewizji.


Dominika Komiago niebawem wydaje kolejny utwór i zdradza kilka informacji o tej premierze: Kolejny raz współpracuję z producentami spoza naszego kraju. Nie jest to zamierzona strategia, ale po prostu mam szczęście do niesamowicie zdolnych ludzi i tak się składa, że nie mieszkają w Polsce 🙂 Tym razem produkcja mojego nowego singla toczy się aż w Brazylii! Mam nadzieję, że efekt Was zaskoczy. Nie mogę już doczekać się, aby przedstawić, nad czym tak długo pracujemy. Na pewno warto było czekać tak długo.


zajrzyj po więcej:
Dominika Komiago na Facebooku
„Śpiewajmy Razem. All Together Now” na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)