Dr Misio zaprasza na marcowy koncert do Łodzi

Dr Misio rusza w Polskę. Grupa wystąpi m.in. w Łodzi, by promować swój najnowszy album “Chory na Polskę”

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”). 

Dr Misio zagrali niezliczoną liczbę koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale takie jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP. W 2021 roku zespół Dr Misio był nominowany do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii – „Płyta roku”. Dr Misio są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji, zarówno w klubie, jak i w plenerze, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

Już w marcu Dr Misio rusza w minitrasę koncertową promującą piątą płytę grupy, „Chory na Polskę”, wydanej w listopadzie 2023 roku.

Album porusza ciężkie, ale i ważne tematy społeczne, w których muzycy komentują polską politykę i krytykują to, jak władza ingeruje w życie jednostki. Teledysk do piosenki, o tym samym tytule co nazwa albumu, został wyreżyserowany przez Piotra Domalewskiego, który odpowiada za reżyserię m.in. „Cichej Nocy” czy serialu „Sexify”. Zespół zagrał wspomniany utwór na festiwalu TOP of The TOP w Sopocie, gdzie został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność.

Zespół Arka Jakubika wystąpi w trzech miastach w Polsce. Na finał minitrasy zawitają do łódzkiej Scenografii, by 24 marca zaprezentować swój najnowszy album i, miejmy nadzieję także największe hity, takie, jak “Pismo”, “Hipster”, czy “Mentolowe papierosy”.

Podziel się swoją opinią ;)