Drugi singiel grupy GCh+ już w sieci

gch plus

Kolejny singiel piątki utalentowanych mężczyzn oscylujących pomiędzy jazzem a elektroniką właśnie trafił do sieci. “S3” to kolejna zapowiedź albumu, który swoją premierę będzie miał w drugiej połowie kwietnia b.r.

Panowie  łączą akustyczne i syntetyczne brzmienia, by opowiedzieć swoją historię i tworzyć niezwykłe dźwiękowe światy. W “S3” słychać dużo narastających emocji, które pod koniec utworu wybuchają tworząc mocne zakończenie całej historii. Jeśli lubicie odbierać muzykę całym ciałem, to polecam założyć dobre słuchawki i dać się ponieść przenikającym przez całe ciało dźwiękom.

Pierwszy singiel zespołu znajdziesz pod tym > linkiem <

Linki do serwisów streamingowych: https://id.ffm.to/gch_s3

Poznaj zespół GCh+

W 2014 roku pięciu nietuzinkowych mężczyzn założyło swój pierwszy zespół – Grzecznych Chłopców. Grali współczesne piosenki zaaranżowane w stylu retro. W 2019 roku przyszła pora na nowe doznania, chłopaki poczuli zew tworzenia i zaczęli pracę nad autorskim materiałem. W ciągu kolejnych dwóch lat stworzyli jedenaście utworów „muzyki refleksyjnej” na granicy jazzu, ambientu i elektroniki. Ponieważ to muzyka całkowicie odmienna od tego, co skład tworzył do tej pory, postanowiono wymyślić nową nazwę. I tak powstało GCh+, który swoją pierwszą płytę (pod nowym szyldem) wyda w drugiej połowie kwietnia b.r.


Strona:
https://gchplus.com/
FB
https://www.facebook.com/GChPlus
Insta
https://www.instagram.com/GChPlus/

Spotify:

Podziel się swoją opinią ;)