Dwoje przyjaciół w poruszającym duecie. Agata Radziszewska i Kamil Kempiński poruszają “W innym kolorze”

We wszystkich serwisach streamingowych jest już dostępny najnowszy singiel Kamila Kempińskiego promujący jego nadchodzącą EP-kę. „W innym kolorze” to długo wyczekiwany przez fanów artysty duet z Agatą Radziszewską.

Piosenka „W innym kolorze” ma długą historię. Początkowo, gdy Agata Radziszewska stworzyła jej zarys, miała trafić do innego artysty, a później na EP-kę wokalistki pt. „Spadam”. Gdyby nie Kamil Kempiński, pewnie nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.

Gdy dowiedziałem się, że ten utwór ma trafić do szuflady, zrobiło mi się tak przykro, że sam dopisałem do niego zwrotkę i wysłałem ją Agacie. Następnie wspólnie zmieniliśmy tekst pierwotnego refrenu i tak powstała piosenka w aktualnej wersji – wspomina. Ostatecznie kawałek ukaże się na debiutanckiej EP-ce Kamila pt. „Sabotażysta”. – Mam do niego ogromny sentyment i myślę, że bardzo pasuje do tytułowego sabotażysty 

W innym kolorze” opowiada historię dwojga osób, które nie potrafią dojść do porozumienia. Jedna z nich pragnie być kochana i robi wszystko, by sobie na to zasłużyć. Niestety, trafia na pogubionego człowieka, który nie wie, czy jest zdolny do miłości. – Założę się, że każdy z nas odrzucił albo zranił kogoś i szybko wyparł to z pamięci. Krzywdę łatwiej jest zapamiętać, gdy przytrafia się nam. Czasami tak bywa, że mimo dużych nadziei i starań, ludzie do siebie nie pasują. To trudne sytuacje zarówno dla osoby odrzuconej, jak i tej, która nie potrafi dać z siebie więcej – wyjaśnia Kamil Kempiński.

Mimo że artyści śpiewają o burzliwej relacji, ich prywatne stosunki to jej przeciwieństwo. – Agata jest moją bratnią duszą. Poznaliśmy się 4 lata temu w pociągu, jadąc na plan teledysku Stacha Bukowskiego. Agata była już po premierze utworu „Dotknąć nieba”, który wydała w ramach akcji FONOBO Pitcher. Już wtedy byłem jej fanem – wspomina Kamil Kempiński. – Nasza przyjaźń jest zbudowana na solidnych fundamentach, bo mamy ze sobą wiele wspólnego: od poczucia humoru i wrażliwości, przez gust muzyczny i podejście do życia, aż po zawodową drogę, którą przemierzamy. Poznawanie branży muzycznej jako debiutant jest trudne. Dobrze mieć kogoś, kto cię wysłucha i zrozumie, bo przeżywa to samo. Z Agatą cały czas wysyłamy sobie wzajemnie piosenki, które piszemy, dzielimy się konstruktywną krytyką i sobie pomagamy – podsumowuje.

Ku uciesze fanów artystów, którzy od lat dopytywali, kiedy wydadzą piosenkę w duecie, singiel „W innym kolorze” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. To trzeci po „Sabotażyście” i „Przepraszam” utwór zapowiadający debiutancką EP-kę Kamila Kempińskiego, która ukaże się już 20 października.

Podziel się swoją opinią ;)