EMAS z nowym singlem „Nieodebrane”

EMAS opublikował nowy singiel „Nieodebrane”. Za produkcję numeru odpowiedzialny jest Podhajski, a za oprawę graficzną wydania Forin Studio.

Nieodebrane to pierwszy utwór, który napisałem po tym jak zwolnili mnie z pracy w czasie lockdownu. Kawałek mówi o przemijaniu i nieustającym czasie, którego ze względu na zewnętrzne bodźce nie jesteśmy w stanie spożytkować. Nazwałem go roboczo „COVID Song” i tak się składa, że jego premiera przypada na moment kolejnego rekordu zakażeń. Mam nadzieję, że ten utwór choć trochę rozwieje czarne chmury i pozwoli się zrelaksować słuchaczom w tym niepewnym czasie“– powiedział EMAS.

EMAS to raper, który działa na scenie od kliku lat. Jego ostatni album „Pięć minut sławy” ukazał się nakładem QueQuality i zebrał bardzo dobre recenzje. Rapuje w surowym stylu. W jego wersach znajdziemy potężną dawkę autentycznych emocji i osiedlowych historii. Artysta współpracował nie tylko z czołówką polskiego podziemia, ale pojawił się również m.in. na nowym albumie Płomień 81. Obecnie EMAS pracuje nad nowym materiałem, który w całości wyprodukuje Podhajski.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/emdoas

Podziel się swoją opinią ;)