Energiczny debiut obiecującego girlsbandu – AVEIRA

Inferno” to pierwszy singiel utalentowanego tercetu dziewczyn – taneczno-klubowe rytmy i energiczny, rozrywkowy klip – tak wymyśliły to sobie Domi, Daruu i Kiawi – i swój plan wcieliły w życie!

Wokalistki inspirują się największymi przebojami takich zespołów jak Little MIx czy nieistniejącego już Fifth Harmony dodając jednak w tym wszystkim wiele z siebie, co gwarantuje autentyczność ich muzyki. Singiel “Inferno” to wyjątkowa historia o każdym / każdej z nas – o naszych błędach, nie zamkniętych sprawach, o strachu, który nieustannie do nas powraca i z którym trzeba się w końcu skonfrontować.

Dziewczyny mają już za sobą liczne sukcesy zarówno na polskich jak i zagranicznych festiwalach. Świetnie wypadły na koncertach we Włoszech, Czechach czy też Portugalii. Jako wcześniej tworzony zespół De Facto występowały z Justyną SteczkowskąZakopowerNorbim Marią Sadowską, teraz jednak otwierają nowy etap z zespołem Aveira – łącząc swoje doświadczenie wokalne i aktorskie w projekcie w pełni rozrywkowym, ale jednocześnie niebanalnym i wymagającym – zarówno wokalnie jak i stylistycznie.

Dziewczyny są zdeterminowane i chcą podbić serca polskich słuchaczy energicznym singlem “Inferno“, do którego powstał nie mniej żywiołowy teledysk bogaty w ciekawe sceny i stylizacje – stawia nacisk na grupę, uwypuklając jednocześnie osobowości i różnice u każdej z dziewczyn, co pozwala lepiej je poznać. Klip pełny jest też metafor adekwatnych do czasów współczesnych.


Zajrzyj po więcej:

FBhttps://www.facebook.com/Aveira-195089957772669/

Podziel się swoją opinią ;)