Ewa Bem powraca na scenę albumem “LIVE”

Ewa Bem powraca na scenę albumem "LIVE"

Po blisko czterech latach z nowym albumem powraca jedna z najwybitniejszych wokalistek polskiego jazzu.

Płyta “Live” jest zapisem koncertu, który odbył się w Sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław 4 marca 2015 roku. Tego dnia, w wypełnionej po brzegi sali wybrzmiały nie tylko wspaniałe przeboje Ewy Bem – takie jak “Podaruj Mi Trochę Słońca” czy “Wyrzeźbiłam Twoją Twarz w Powietrzu”, ale też także piosenki z repertuaru m.in. Marka Grechuty, Skaldów czy Wojciecha Młynarskiego.

Album promują single, “Wyrzeźbiłam Twoją Twarz w Powietrzu” oraz “Podaruj Mi Trochę Słońca”, których można posłuchać w serwisie YouTube.

Na płycie usłyszymy utwory: 

 1. Trudniej Wierną Być w Sobotę
 2. Cały Świat
 3. Walc Szczęście
 4. Wyrzeźbiłam Twoja Twarz w Powietrzu
 5. Podaruj Mi Trochę Słońca
 6. Dla Ciebie Jestem Sobą
 7. Niepewność
 8. Wschód Słońca W Stadninie Koni
 9.  Por Favor
 10.  Jak To Dziewczyna
 11.  Więc Jak?
 12.  Wiązanka: Żyj Kolorowo; Sprzedaj Mnie Wiatrowi; Wyszłam Za Mąż, Zaraz Wracam; Kolega Maj; Miłość Jest Jak Niedziela
 13.  Powrotna Bossa Nova
 14.  Wszystko Mi Mówi, Że Mnie Ktoś Pokochał
 15.  W Dzikie Wino Zaplątani
 16.  W Słowach Ślad Tylko Został

Krążek można zamówić w na stronie KulturalnySklep.pl

Płyta “Live” dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/EwaBemLive

(Ewa Bem z zespołem fot. Iza Grzybowska)


Ewie Bem na scenie towarzyszą wybitni muzycy: Andrzej Jagodziński (fortepian), Robert Majewski (trąbka), Czesław “Mały” Bartkowski (perkusja) i Adam Cegielski (kontrabas). W takim samym składzie artystka wystąpi w Warszawskim Teatrze Studio, gdzie 6 grudnia odbędzie się koncert premierowy. Bilety na wydarzenie, można nabyć pod tym adresem.

Premiera albumu “Live”, to nie koniec niespodzianek jakie Ewa Bem przygotowała dla swoich fanów na ten rok! 


Słuchanie jazzu to nie lada sztuka… Ale jeśli poświęcicie temu dosyć skupienia, i otworzycie serducha na radość, na wolność, na wszelkie dobre uczucia… To okaże się, że trwa Wasza bardzo fajna podróż. Pragnęłabym, żeby była relaksująca i niespieszna… I żebyśmy powędrowali razem!Ewa Bem

One Comment

 1. sempre

  Tutaj macie pełne info – https://goingapp.pl/wydarzenie/ewa-bem-live-gdansk/marzec-2022 Ona zrobiła się aktywna nie jakoś dawno temu – w jej życiu wydarzyła się tragedia. Szacunek, że wróciła. To jeden z cieplejszych głosów na polskiej scenie muzycznej i po prostu chce się jej słuchać. Kogo spotkam na koncercie w Gdańsku?

Podziel się swoją opinią ;)