Ewa Novel „Zgubiła miłość”

Ewa Novel "Zgubiła miłość"

„Zgubiłam miłość” to drugi singiel Ewy Novel.

Muzykę skomponowała Ewa Borcz a tekst utworu napisał Michał Zabłocki. W nagraniu artystce towarzyszył Kwartet Galicyjski oraz Paweł Dobrowolski, Robert Kubiszyn, Jacek Korohoda, Krystian Jaworz.

Nastrojowy utwór opowiada o braku miłości, pustce budzącej rozpacz, kiedy samotność popycha nas do szaleńczych wręcz poszukiwań. Wokal Ewy momentami przeszywa na wskroś, a chwilami wzrusza do łez.

Piosence towarzyszy klip pełen emocji, pięknych wnętrz i zjawiskowej biżuterii.

Czasami brak miłości budzi rozpacz. Zwłaszcza wtedy, gdy wszyscy najbliżsi odeszli. Pozostała straszliwa samotność i nocne eskapady po pustym mieście – w poszukiwaniu śladów dawnych uczuć. Czy taką miłością można żyć? Współczesny człowiek balansuje na granicy między tym, co jeszcze tylko dziwne i ekscentryczne, a tym, co już szalone. Ale sam fakt poszukiwania rodzi nadzieję na przyszłość. Szaleńcza potrzeba miłości musi kiedyś spełnić się na nowo. Pod warunkiem, że będzie wystarczająco szalonaEwa Nowel.


Ewa Novel to urodzona w Chicago, obdarzona charakterystyczną barwą głosu wokalistka i autorka tekstów. Warsztat wokalny kształciła pod okiem znakomitych nauczycieli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Artystka brała udział w 7 edycji „The Voice of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Znana jest również ze współpracy z zespołem LEVI z którym nagrała dwie płyty: „LEVI” i „Odcienie”. Wygrała Rawa Blues Festival i międzynarodowy Blues Aperitive.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.