Ewelina Flinta powraca „Zakochana”!

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta powraca po dłuższej przerwie piosenką „Zakochana” z udziałem Natalii Grosiak z Mikromusic.

„Zakochana” to opowieść o kobiecie, która ubiera się na spotkanie z obiektem westchnień. Zdaje sobie sprawę, że strój, w który próbuje się wcisnąć jest niewygodny, ale nadal nie opuszcza jej determinacja w osiągnięciu celu. Musi wyglądać pięknie.

Do nagrania utworu Ewelina zaprosiła Natalię Grosiak z zespołu Mikromusic. Wokalistka mówi:

Bardzo zależało mi, aby w utworze wybrzmiał jeszcze jeden kobiecy głos. Inny od mojego. Od razu pomyślałam o Natalii Grosiak. Podziwiam ją od lat. Delikatność i wrażliwość, siła i determinacja, naturalność, podążanie swoją ścieżką. Głos, teksty i sposób w jaki opowiada historie, dotykają moje najczulsze struny. A poza tym nikt tak genialnie nie wyśpiewał: „w dupie to mam”.

O pracy nad teledyskiem do utworu opowiada reżyserka, Ola Górecka:

Droga do tego klipu nie była oczywista. Tekst Eweliny jest ironiczny i pełen sprzeczności – bardzo chcieliśmy, żeby to wybrzmiało. Jednocześnie szukaliśmy pomysłu, który odda subtelność i zwiewność tej piosenki. Kiedy pojawiła się idea tańca o miłości, jedna z tancerek, która się do nas zgłosiła, opowiedziała nam o tańcu z wachlarzami bojowymi. Było w tym wszystko: miłość i walka, spokój i szaleństwo, dyscyplina i bunt.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/ewelinaflintazakochana

Podziel się swoją opinią ;)