Faustyna Maciejczuk “Chce lepiej” i my również ;)

Faustyna Maciejczuk wypuściła dzisiaj ostatni singiel, którym zapowiada swoje nadchodzące wydawnictwo. Piosenka “chcę lepiej” to kolejny numer promujący debiutancki album “baby blu”, który ukaże się już 28 października. Premierowy utwór już teraz można znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube Faustyny.

Utwór “chcę lepiej” to efekt współpracy Faustyny Maciejczuk – jednej z najciekawszych artystek młodego pokolenia, z producentem Pawłem Stachowiakiem (Wuja HZG). Jest to – jak sama zaznacza – piosenka dla każdego perfekcjonisty. Opowiada o tym, co ludzkie i o tym, co ciężko czasem zrozumieć. Jednak głowa do góry – dodaje.

Piosenką “chcę lepiej” Faustyna zapowiada swoją nadchodzącą debiutancką płytę. Album “babyblu” ukaże się już 28 października nakładem FONOBO Label – wytwórni, z którą artystka współpracuje do początku swojej kariery. Płytę jeszcze przez kilka dni można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawcy.

Album niekonceptualny “baby blue” to nauka wyrażania i akceptacji siebie oraz nowela na temat bycia tu i teraz. Faustyna Maciejczuk prezentuje dziewięć nowych utworów z okresu pracy nad samoświadomością i akceptacją swojego człowieczeństwa. Poszukiwania odpowiedzi na temat tego czym jest strefa komfortu, jak z niej wyjść przełamując swoje lęki i jak ją docenić, uszanować, pielęgnując poczucie miłości do samej siebie. Utwory mimo, że mogą wydawać się różne, spaja wrażliwość towarzysząca wczesnej dojrzałości artystki.

Podziel się swoją opinią ;)