Jann prezentuje “Gladiatora” i zaprasza na Great September

Jann – młody reprezentant FONOBO Label, kolejny raz zaskakuje i prezentuje swój nowy singiel – “Gladiator”! Utwór już teraz można znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz kanele YouTube artysty, gdzie towarzyszy mu odważny klip. Numer na żywo będzie można usłyszeć już za kilka dni podczas koncertu Janna w ramach festiwalu Great September.

Po niezwykle udanym debiucie fonograficznym oraz serii letnich koncertów i festiwalowych występów, Jann prezentuje nowy singiel! Artysta podzielił się dzisiaj z fanami piosenką “Gladiator”, którą otwiera kolejny rozdział swojej kariery. Jak sam przyznaje, przez ostatnie miesiące nabrał znacznie większej świadomości artystycznej, co doskonale słychać w jego najnowszym utworze. “Gladiator” to doskonale wyważone połączenie odwagi, pewności siebie, emocji oraz świeżego brzmienia.

Utwór “Gladiator” jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem. Utworowi towarzyszy zaskakujące video, które artysta stworzył wspólnie z Adamem Romanowskim.

Singiel “Gladiator” będzie można usłyszeć na żywo już za kilka dni! Jann wystąpi na łódzkim festiwalu Grat September, gdzie zagra koncert we czwartek (20.10) w klubie Wooltura. Start zaplanowano na godzinę 22:30. Dzień później artysta razem z zespołem zagra na festiwalu BUSH w Budapeszcie.


Dodatkowo, Janna będzie można usłyszeć na żywo podczas jego trasy koncertowej, w którą wyrusza wspólnie z KIWI. Artyści zagrają koncerty w największych polskich miastach. Będzie można ich spotkać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Koncerty startują pod koniec listopada. Bilety już w sprzedaży!

WARSZAWA | HYDROZAGADKA | 29.11.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-wars…

KRAKÓW | KLUB SPOTKAŃ POCZTA GŁÓWNA | 01.12.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-krak…

POZNAŃ | PRÓŻNOŚĆ | 03.12.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-pozn…

WROCŁAW | AKADEMIA | 04.12.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-wroc…

Podziel się swoją opinią ;)