Faustyna Maciejczuk debiutuje EPką „Przebudzenie”

Współpracująca z wytwórnią FONOBO Label Faustyna Maciejczuk debiutuje najsłodszą EPką na świecie. Minialbum „Przebudzenie” jest już dostępny w serwisach cyfrowych oraz w wersji fizycznej.

Po sukcesie pierwszego singla pt. „W mojej głowie” wydanego w ramach projektu FONOBO Pitcher, Faustyna zwróciła uwagę wielu obiorców spragnionych świeżej i bezpretensjonalnej muzyki. Młoda i energiczna dziewczyna poszła za ciosem i stworzyła kolejne przebojowe numery, które ostatecznie znalazły się na „Przebudzeniu”. Jej minialbum zawiera dużą dawkę pozytywnej energii i charakterystycznych dla twórczości Faustyny wpadających w ucho melodii.

Jak mówi sama artystka, EPka „Przebudzenie” to zamknięcie ważnego etapu w jej życiu, a zarazem rozpoczęcie kolejnego, równie ekscytującego. Utwory, które znalazły się na tym małym debiucie artystki z Białegostoku, są rodzajem nadziei oraz cząstką radości. Wszystkie razem i każdy z osobna niosą bezpretensjonalne przesłanie – nigdy nie dorośnij.

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”.

Podziel się swoją opinią ;)