Faustyna Maciejczuk dzieli się nowym singlem i zdradza szczegóły debiutanckiej płyty

Faustyna Maciejczuk wypuściła właśnie nowy numer! Singiel zatytułowany jest “Wiatr” i zapowiada nadchodzącą płytę artystki, która ukaże się już 28 października nakładem FONOBO Label. Premierowy utwór już teraz można znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube Faustyny.

Faustyna Maciejczuk – jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia, dzieli się nowym singlem! Numer “Wiatr” to kolejna dawka elektryzującego brzmienia, młodzieńczej energii i charakterystycznego wokalu artystki. “Wiatr” jest pozbawiony kontur, nieograniczony, nieskrępowany ruchem, czasem silniejszy, a czasem słabszy – jak mówi Faustyna. Od dziś numer dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Za produkcję numeru “Wiatr” odpowiedzialny jest Pham, a autorką kompozycji oraz tekstu – Faustyna Maciejczuk. Piosence towarzyszy teledysk stworzony przez Mateusza Białęckiego oraz Filipa Bojarskiego.

Utwór “Wiatr” jest kolejnym singlem zapowiadającym debiutancką płytę Faustyny. Album zatytułowany będzie “Baby blue” i ukaże się już 28 października. Materiał wydany zostanie nakładem FONOBO Label – wytwórni, z którą artysta współpracuje od początku swojej kariery. Do tej pory artystka promowała go wydanym w kwietniu numerem “Lśnienie” oraz piosenką “Deja vu”, która ukazała się miesiąc później.

Podziel się swoją opinią ;)