Faustyna Maciejczuk nowym singlem zapowiada album

Faustyna Maciejczuk – artystka związana z FONOBO Label, prezentuje swój najnowszy singiel! Kawałek “Lśnienie” to zapowiedź debiutanckiej płyty długogrającej, która ukaże się jeszcze w tym roku. Piosenka już jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych i na kanale YouTube wydawcy.

Pierwszy długogrający album Faustyny Maciejczuk ukaże się jeszcze w tym roku! Młoda artystka zdradza, że prace nad nowym materiałem nadal trwają, ale już jesienią możemy spodziewać się efektów w postaci jej debiutanckiego wydawnictwa. Nadchodząca płyta ukaże się nakładem FONOBO Label i zapowiada ją singiel “Lśnienie”, który powstał we współpracy z Pawłem Stachowiakiem.

“Lśnienie” to zapowiedź pierwszej długogrającej płyty Faustyny. Kawałek jest połączeniem hipnotyzującego brzmienia z charakterystycznym wokalem artystki.

”Lśnienie” to utwór zainspirowany historią głównego bohatera powieści Stephena Kinga, który podczas izolacji w kurorcie hotelowym popadł w obłęd. Jednocześnie jest zapowiedzią nowego muzycznego materiału, eklektycznych brzmień i jak to ja, wasza Fausta, podróży wewnątrz siebie, emocji i tego, co niewypowiedziane.

Faustyna Maciejczuk

Autorką słów oraz kompozycji jest Faustyna, a za produkcję numeru odpowiada wspólnie z Pawłem Stachowiakiem. Utwór już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a na kanale wydawcy udostępniono obraz do muzyki stworzony przez Faustynę i Tomasza Sidorowicza podczas tegorocznych ferii zimowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.