Faustyna Maciejczuk wypuszcza nowy singiel i zapowiada debiutancką EPkę

Utwór nosi tytuł „Po burzy” i zapowiada debiutancką EPką artystki pt. „Przebudzenie”, która ukaże się 12 marca 2021.


Nowy utwór artystki związanej z wytwórnią FONOBO Label nosi tytuł „Po burzy”. Jak mówi sama Faustyna, jest to jej ulubiona piosenka z nadchodzącej debiutanckiej EPki. Wydawnictwo zatytułowane „Przebudzenie” ukaże się w formie fizycznej oraz cyfrowej. Jego premiera została zaplanowana na 12 marca 2021 roku.

Niecierpliwi mogą już teraz zamawiać EPkę w przedsprzedaży: https://www.mtj.pl/sklep/przebudzenie-ep/. Dla najszybszych fanów została przygotowana limitowana pula egzemplarzy z autografem Faustyny. Na minialbumie artystki, oprócz nowego singla „Po burzy”, znajdą się również utwory „W mojej głowie”, „Czas” i „Chwile”, a także dwie niepublikowane wcześniej piosenki. 

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach
Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać słuchaczom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.