Faustyna Maciejczuk wypuszcza nowy singiel i zapowiada debiutancką EPkę

Utwór nosi tytuł „Po burzy” i zapowiada debiutancką EPką artystki pt. „Przebudzenie”, która ukaże się 12 marca 2021.


Nowy utwór artystki związanej z wytwórnią FONOBO Label nosi tytuł „Po burzy”. Jak mówi sama Faustyna, jest to jej ulubiona piosenka z nadchodzącej debiutanckiej EPki. Wydawnictwo zatytułowane „Przebudzenie” ukaże się w formie fizycznej oraz cyfrowej. Jego premiera została zaplanowana na 12 marca 2021 roku.

Niecierpliwi mogą już teraz zamawiać EPkę w przedsprzedaży: https://www.mtj.pl/sklep/przebudzenie-ep/. Dla najszybszych fanów została przygotowana limitowana pula egzemplarzy z autografem Faustyny. Na minialbumie artystki, oprócz nowego singla „Po burzy”, znajdą się również utwory „W mojej głowie”, „Czas” i „Chwile”, a także dwie niepublikowane wcześniej piosenki. 

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach
Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać słuchaczom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *