Feral Atom z nowym singlem – „Nie potrzeba wiele”

Feral Atom wychodzi z atmosferycznego lasu by ukazać nowe oblicze swojej twórczości. Po raz kolejny przekracza gatunkowe granice, eksplorując eklektyczne podejście do muzyki. Artystka odchodzi od mglistego, atmosferycznego brzmienia na rzecz ciepłych, popowo- psychodelicznych dźwięków. W najnowszym singlu Ola przedstawia wewnętrzne rozterki osoby wchodzącej w dorosłość, szukającej sensu i swojego miejsca w świecie.


Feral Atom łączy w sobie duszę artystka i sznyt producentki godząc ze sobą muzykę dream popową z eterycznymi gitarowymi brzmieniami, odrobiną folku, elektroniki i psychodelii. Jej głównym środkiem wyrazu jest gitara, jednak Ola wyczarowuje wszystkie dźwięki, które słyszycie w jej utworach. Inspirują ją artyści, którzy bezkompromisowo dążą do zmaterializowania swoich wizji.

Swój pierwszy koncert zagrała na Soundrive Festival 2021. Utwory Feral Atom wybrzmiewały już w wielu radiach podbijając coraz więcej serc wyrafinowanych słuchaczy, m.in. w Trójce, a debiutancki singiel „Medicine” zdobył pierwsze miejsce na liście przebojów Radia Afera. Tłumacząc emocje na dźwięki stara się dotrzeć do najwrażliwszych zakamarków ludzkiej duszy. Muzykę traktuje również jako narzędzie do poznawania siebie i eksploracji swojego umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.