Festiwal „Dziękujemy Polsko” w Palladium

Już za kilkanaście dni, a dokładnie 3 listopada br., w warszawskim Palladium odbędzie się festiwal „Dziękujemy Polsko”.

„Dziękujemy Polsko” to wyjątkowy rodzinny festiwal organizowany z okazji setna rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podczas Festiwalu usłyszymy koncerty artystów prezentujących różne style muzyczne, co pozwoli nam w jeden dzień otrzymać dawkę porządnej muzyki z rodzimego podwórka.

Festiwal rozpocznie Arka Noego, czyli grupa będąca propozycją nie tylko dla najmłodszych słuchaczy, bo przecież na występach tego projektu bawią się całe rodziny. Pawbeats z grającym na żywo bandem oraz zaproszonymi gośćmi, takimi jak Marika, Masia, Dwa Sławy, VNM, Bisz (B.O.K), Robert Cichy czy Te-Tris, zaprezentuje nam mieszkankę hip-hopu oraz popowej energii z domieszką elektroniki. Luxtorpeda zagwarantuje porcję rocka z najwyższej półki, zaś Maleo Reggae Rockers to legenda polskiej sceny reggae. Eldo wraz z Daniel Drumz przeniosą nas w hip-hopowe klimaty. Robert Cichy zapewni popis gitarowego sznytu, a Panny Wyklęte, w składzie Halina Mlynkova, Natalia Kukulska, Marika, Kasia Moś, Kasia Malejonek oraz Zespół Dziewczyny (Ola Nowak i Ania Szafraniec), przygotują koncert określany często mianem widowiska muzyczno-historycznego.


Mamy tu zatem wszystko – znakomity zestaw artystów, rozrywkę i edukację. Tym właśnie jest wolność, którą będzie nam dane wspólnie celebrować. Zorganizowany na kilka dni przez Świętem Niepodległości Festiwal stanowi świetną okazję do tego, by posłuchać dobrej muzyki, ale też na chwilę zatrzymać  się i zastanowić, za co dziękujemy Polsce… Być może jest to wydarzenie mające szansę na wpisanie się na stałe w mapę imprez w Warszawie.

Festiwal „Dziękujemy Polsko” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.
partnerzy: LOTTO, PKN ORLEN
patronat medialny: Polskie Radio Program III

zajrzyj po więcej:


 

Podziel się swoją opinią ;)