Festiwal Płyt Winylowych w Biedronce. Krążki dla każdego w świetnych cenach

Przez pandemię festiwale muzyczne nie odbywają się od wielu miesięcy. Nie dotyczy to jednak tego, który organizuje sieć Biedronka. W jej sklepach rozpoczął się właśnie Festiwal Płyt Winylowych, na którym znaleźć można winyle w niskiej biedronkowej cenie 49,99 zł. Uwaga: od 1 do 13 lutego obowiązuje dodatkowa promocja: przy zakupie dwóch czarnych krążków, druga płyta będzie tańsza o połowę.

Lista wykonawców, których albumy pojawiają się na Festiwalu Biedronki mogłaby służyć dzieciom do nauki alfabetu. Jest tu niemal wszystko od A do Z, od Bryana Adamsa i Aerosmith po Franka Zappę i Krystiana Zimermana. Podobnie jest z nurtami muzycznymi – kultowe pozycje trip-hopu jak Massive Attack sąsiadują z reggae (Bob Marley & The Wailers) i jazzem, reprezentowanym choćby przez trio Oscara Petersona i samego Charliego Parkera. A jest jeszcze muzyka metalowa, filmowa, pop i punk.Warto dodać, że Biedronka sięgnęła nie tylko po klasykę gatunków, ale i współczesne produkcje, na co powinni zwrócić uwagę m.in. fani Marilyna Mansona, Michaela Kiwanuki czy Imagine Dragons.

Zauważamy, że albumy wydawane na płytach winylowych cieszą się w naszej sieci coraz większą popularnością, dlatego staramy się zapewnić kupującym jak najszerszą ofertę muzyczną. Jesteśmy pewni, że pierwszy w 2021 roku Festiwal Płyt Winylowych zadowoli wszystkie gusta muzyczne, a promocja „Druga płyta winylowa 50% taniej przy zakupie dwóch płyt” przyciągnie do naszych sklepów każdego, kto ma w domu gramofon

Agnieszka Sikora, kupiec odpowiedzialna w sieci Biedronka za ofertę płyt winylowych

Oferta Festiwalu Płyt Winylowych może się różnić w zależności od sklepu i obowiązuje we wszystkich sklepach sieci z nielicznymi wyjątkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.