Filip Lato z nowym singlem „Lepiej mieć”

Filip Latp prezentuje najnowszy singiel „Lepiej ,mieć”, który wokalista będzie miał przyjemność zaśpiewać w koncercie „Premiery” podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! 

Filip Lato jest muzykiem wszechstronnym, o czym już nie raz mogliśmy się przekonać. Choćby wtedy, gdy wygrał program „Twoja twarz brzmi znajomo” wcielając się bezkonkurencyjnie w postać Czesława Niemena. Jego single takie jak  „100”,  „Zanim nas policzysz” to dziesiątki milionów wyświetleń na YT. Wokalista, gitarzysta, pianista – z wykształcenia prawnik, który nie porzucił swego zawodu i równolegle dzieli czas między klientów i fanów:) Pierwsza solowa płyta „Halo Ziemia” została przez nich bardzo ciepło przyjęta – zwłaszcza tytułowa piosenka oraz kolejny singiel – „Krawiec”, obie można było usłyszeć w największych stacjach radiowych. 

„Nie sposób nie zauważyć tego jak bardzo zmienił się ostatnio świat. Najpierw pandemia, która zamknęła nas w domach ograniczając do wirtualnych kontaktów. Teraz wojna za wschodnią granicą, która zasiała niepokój i lęk o najbliższą przyszłość. Wydawało nam się jeszcze niedawno, że nic takiego nas nie spotka. Stało się inaczej, co skłania do refleksji nad istotą życia. Nie ma w nim miejsca na powierzchowne emocje. To czas, gdy dobrze jest mieć kogoś bliskiego, na kim można polegać w ciężkich chwilach, kto nigdy nie zawiedzie i zawsze będzie oparciem. Tylko to-teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej-może przynieść spokój i poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne w tych trudnych czasach. Wtedy można patrzeć w przyszłość z nadzieją”.

Filip Lato

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.