FONOBO Label rusza z akcją dla młodych artystów

Wytwórnia muzyczna FONOBO Label wystartowała z akcją dla młodych twórców. Projekt nosi nazwę FONOBO Pitcher i można się do niego zgłaszać od… teraz. Pierwszego artystę wybranego przez wydawnictwo poznamy już 26 maja.

FONOBO Label to wytwórnia, Pitcher to nowy brand w serwisach streamingowych. Na bazie tych inicjatyw powstał projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level.

Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce.

Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również
w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych
i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów.


Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych
na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja startuje teraz, a kończy się w nieokreślonej przyszłości. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher“. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Pierwszego artystę wyłonionego w ramach akcji FONOBO Pitcher wytwórnia ogłosi już 26 maja. Wtedy też poznamy datę premiery jego nowego singla.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Fonobo/

Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/

Podziel się swoją opinią ;)