FONOBO MIXER: Kamil Kempiński i Monika Kowalczyk prezentują singiel “Piegi”

FONOBO Label zamyka pierwszą edycję akcji FONOBO MIXER w doskonałym stylu! Ostatnim singlem, który powstał w ramach projektu jest numer “Piegi” autorstwa Kamila Kempińskiego i Moniki Kowalczyk. Piosenka już teraz dostępna jest w serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.


Ostatnim kawałkiem promującym akcję jest utwór “Piegi”. Numer powstał dzięki współpracy Kamila Kempińskiego i Moniki Kowalczyk. Artyści zamykają projekt nostalgiczną kompozycją, za której produkcję odpowiada Kuba Krupski. Duet opisuje piosenkę słowami:

Tytułowe piegi blakną tak jak wspomnienia z ubiegłego lata. To metafora letniej wakacyjnej miłości, która nie przetrwa do następnego sezonu. Skutek romansu ze słońcem, który musiał się skończyć wraz z przyjściem chłodniejszych miesięcy.


Pierwsza edycja akcji FONOBO MIXER dobiega końca. W ramach projektu powstały trzy wyjątkowe numery – “Sam na sam” autorstwa Poli Chobot & Adama Barana oraz Magdy Kluz, piosenka “Dzień za dniem” stworzona przez duet Faustyna Maciejczuk Hela, a już dziś swoją premierę ma ostatni z kawałków.

MIXER to nowy projekt FONOBO Label, który ma na celu promocję młodych twórców. Inicjatywa skupia się na aspektach autorskich i polega na “mixowaniu” artystów i łączeniu ich w duetu. Każda z powstałych par otrzymała luźny brief, na podstawie którego wspólnie tworzyła teksty i kompozycje.

Podziel się swoją opinią ;)