FONOBO MIXER: Faustyna Maciejczuk i Hela prezentują utwór “Dzień za dniem”

FONOBO Label odkrywa kolejne karty swojej nowej akcji MIXER i prezentuje drugi singiel! Dziś światło dzienne ujrzał wspólny kawałek Faustyny Maciejczuk i Heli. “Dzień za dniem” już teraz można znaleźć we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Jako drugie swój “mixerowy” singiel prezentują Hela oraz Faustyna Maciejczuk, które wspólnie stworzyły pełen emocji numer “Dzień za dniem”. Obie artystki razem pracowały nad tekstem oraz kompozycją, a za produkcję kawałka odpowiada Kuba Krupski.

Tak jak w przypadku singla “Sam na sam”, utworu “Dzień za dniem” słuchać można w dwóch wersjach. Nagranie studyjne dostępne jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a na kanale FONOBO Label na YouTube zostało udostępnione wideo z klimatycznej live sesji.


MIXER to nowy projekt FONOBO Label, który ma na celu promocję młodych twórców. Inicjatywa skupia się na aspektach autorskich i polega na “mixowaniu” artystów i łączeniu ich w duetu. Każda z powstałych par otrzymała luźny brief, na podstawie którego wspólnie tworzyła teksty i kompozycje. Wczoraj odbyła się premiera pierwszego z numerów – wzruszającego singla “Sam na sam” autorstwa Poli Chobot & Adama Barana oraz Magdy Kluz, a dziś przyszła kolej na kolejny muzyczny duet!

Podziel się swoją opinią ;)