FONOBO PITCHER w rockowej odsłonie! Debiutancki singiel grupy Ril Anzy już dostępny

Grupa Ril Anzy debiutuje w akcji FONOBO Pitcher! Ich debiutancki singiel nosi tytuł “no problems” i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych. Utworowi towarzyszy klip, który można zobaczyć na kanale wydawcy na YouTube.

Członkowie zespołu Ril Anzy z muzyką i sceną związani są od wielu lat. Jednak dopiero teraz postanowili połączyć swoje siły, choć zupełnie tego nie planowali. Pod koniec 2020 roku spotkali się w sali prób, żeby wspólnie pograć, a już po kilku godzinach byli zespołem. Muzyką opowiadają historie i dzielą się swoimi przeżyciami. Chcą, aby ich piosenki dodawały energii, wzmacniały pewność siebie, a nawet inspirowały.

Zespół Ril Anzy debiutuje w akcji FONOBO Pitcher pełnym energii i buntu kawałkiem „no problems”. O swoim pierwszym singlu mówią: Kiedy pisaliśmy ten numer to akurat wszyscy byliśmy świeżo po dość toksycznych i nieudanych związkach. Każdy z nas chyba myślał, żeby to z siebie wyrzucić, więc powstało „no problems”. Dla nas jest to piosenka, którą tak naprawdę sami sobie mówimy, że jesteśmy w końcu szczęśliwi i możemy oddychać.


Singiel „no problems” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.