Faustyna Maciejczuk dzieli się kolejnym singlem – numer „Deja vu” już dostępny

Faustyna Maciejczuk zaskakuje kolejną nowością! Zaledwie miesiąc temu wypuściła energetyczny singiel “Lśnienie”, a już dziś dzieli się utworem “Deja Vu”, nad którego produkcją czuwał Kuba Karaś. Piosenka zapowiada nadchodzący album artystki i jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych i na kanale YouTube wydawcy.

Faustyna Maciejczuk – młoda reprezentantka FONOBO Label, wypuszcza kolejny singiel. Jej najnowszy numer nosi tytuł “Deja Vu” i powstał przy współpracy z charakterystycznym w swoim brzmieniu producentem – Kubą Karasiem – znanym m.in. z twórczości zespołu The Dumplings. Artystka komentuje piosenkę słowami: Francuskich pocałunków nie będzie, jednak równie namiętne “Deja Vu”, jest wariacją na temat uczucia, które wydaje się być znajome, tylko czy prawdziwe?

Piosenka “Deja Vu” to zapowiedź nadchodzącego albumu artystki, który ukaże się w drugiej połowie tego roku. Utworowi towarzyszy teledysk, który można obejrzeć na kanale FONOBO Label na YouTube. Video powstało dzięki inicjatywie Michała Jankowskiego, który wcielił się w rolę reżysera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.