[FOTORELACJA] Małgorzata Ostrowska z płytą „Na świecie nie ma pustych miejsc” w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

Małgorzata Ostrowska odwiedziła Studio U22 w ramach „Piątków z Nową Muzyką”. Była liderka grupy Lombard, wróciła po 12 latach z nowym longplay’em „Na świecie nie ma pustych miejsc”. Płyta ukaże się na rynku 15 listopada nakładem wydawnictwa Agora. Spotkanie z artystką odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV.


Na trzy tygodnie przed oficjalną premierą albumu „Na świecie nie ma pustych miejsc”, Małgorzata Ostrowska była gościem Studio U22. Artystka zaprezentowała swój nowy materiał. Gratką dla fanów będzie fakt, że płyta zostanie wydana z dwiema okładkami do wyboru. Wersja cyfrowa posiadać będzie natomiast bonusowy utwór „Nie jestem cicha”.

Spotkanie odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, a poprowadził je dziennikarz Marcin Kusy.


This slideshow requires JavaScript.


Album Małgorzaty Ostrowskiej „Na świecie nie ma pustych miejsc” zawiera 14 utworów. Nie jest to tylko powrót po wieloletniej przerwie, ale także całkowita zmiana brzmienia. Wokalistka odstawiła na bok mocne gitary elektryczne, a sięgnęła po fortepian, skrzypce czy wiolonczelę. Emocjonalne i poruszające teksty tworzą spójną całość. Artystka znana z rockowych numerów udowadnia, że potrafi odnaleźć się w delikatnych balladach. Wraca jednak także do korzeni i na płycie, chociaż wciąż w akustycznych aranżacjach, znalazła miejsce dla bardziej energetycznych utworów. Za część kompozycji, a także za produkcję materiału odpowiada Maciej Muraszko.

(MAT.PRAS.)


This slideshow requires JavaScript.


Redakcja portalu Muzykoholicy.com serdecznie dziękuje za zaproszenie. Naszym wysłannikiem na miejscu była red. Karolina Filarczyk, której zdjęcia z odsłuchu przedstawiamy powyżej.