[FOTORELACJA] Salt Wave Festival 2021 to już historia – sprawdźcie jak było!

Druga edycja Salt Wave Festival była nieco chłodniejsza niż jej poprzedniczka z 2019 r., jednak nie wspominamy tutaj o temperaturze emocji. Na scenie wystąpiło czternastu polskich artystów, w tym Jazz Band Młynarski – Masecki, SOKÓŁ, Brodka, Artur Rojek, schafter, OIO czy duet Skalpel. Zagranicznym akcentem w line-upie był występ austriackiego DJ-a Parov Stelara.

Wytęsknione nadzieje na powrót do beztroskiej zabawy festiwalowej zdawała się dzielić publiczność, która dopisywała pod scenami w oba dni festiwalowe. Pierwszego dnia po rozbujaniu przez Meek, Oh Why?, wpaść można było w rozmarzony nastrój, dzięki koncertowi Jazz Band Młynarski Masecki. Grający przedwojenną muzykę rozrywkową band Jana Emila Młynarskiego i Marcina Maseckiego, rozkołysał i rozanielił wręcz nieco zziębniętą publiczność. Kolejno
temperaturę emocji podnosili m.in. Ralph Kaminski i Artur Rojek. Do czerwoności rozgrzał publikę Wojtek Sokół, kończąc swoim koncertem pierwszy dzień festiwalowy. Powolnie rozkręcający się rytm soboty podyktowali Oxford Drama, Sonar i Coals. Brodka, Linia Nocna, supergrupa OIO i Skalpel doprowadzili z kolei do znakomitego finału w postaci pełnego energii występu Parov Stelara i jego grupy.

Salt Wave Festival, w oba dni festiwalowe, odwiedziło kilka tysięcy osób z całej Polski. Po raz pierwszy, dla ułatwienia, zorganizowano pole namiotowe, które cieszyło się sporym zainteresowaniem i będzie najpewniej kontynuowanym rozwiązaniem w przyszłości. W tym roku debiutował także Salt Wave Camp, czyli propozycja zorganizowanego wakacyjnego wyjazdu, w którego program wchodziły m.in. zajęcia sportowe, pobyt na campingu i uczestnictwo
w festiwalu.

Zdjęcia – materiały prasowe – GOOD TASTE PRODUCTION – fot. HUBERT GRYGIELEWICZIdeą towarzyszącą organizatorom podczas tworzenia koncepcji festiwalu było wypełnienie luki w ofercie ogólnopolskich festiwali i zorganizowanie wydarzenia butikowego o niespiesznym, chilloutowym charakterze. Zgodnie z aktualnymi trendami równie ważna jak dobra muzyka jest tutaj troska o miejsce, gdzie odbywa się festiwal i zapewnienie uczestnikom możliwości komfortowego spędzenia czasu i zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb.

Organizatorzy już dziś zapraszają na trzecią edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 19 – 21.07.2022.

Podziel się swoją opinią ;)