„Fundament Mocy”: Pozytywka i Screamo Trickz w nowym klipie!

Po „Doktorze Elektronie” i „Wiośnie” przyszedł czas na kolejne wideo Pozytywki. Dokładnie 26 września o godzinie 17.00 światło dzienne ujrzał premierowy klip do „Screamo Trickz”, numero duo z nowej płyty sądeczan. Teledysk można oglądać poprzez oficjalny kanał YouTube grupy. Zobaczcie sami, bo warto!

Każdy, kto choć trochę śledzi losy chłopaków z Pozytywki wie, że w swojej pracy nad wideoklipami przywiązują bardzo dużą wagę do doboru miejsc, nad zamknięte lokacje przedkładając te plenerowe. Zdjęcia do „Doktora Elektrona” realizowano w malowniczych miejscowościach Złockie i Wierchomla, a pomysłodawcą teledysku, jak również jego spiritus movens był frontman grupy – Deny. Opublikowany 9 czerwca klip do „Wiosny” to już dzieło ojców założycieli zespołu, czyli tandemu Gądek-Stec. W ramach obrazów przewijających się w teledysku, oprócz kadrów z tatrzańskiego szczytu Ornak, pojawiają się przebitki z występu Pozytywki w ramach krakowskiej edycji Festiwalu Kolorów 2019.  

Tym razem zdjęcia do najnowszego klipu kręcono 9 czerwca w okolicach ołtarza papieskiego w Starym Sączu oraz na szczycie góry Mużeń na Pogórzu Rożnowskim. W obrazie występują członkowie, jak również młodzi adepci sztuki trickingu nowosądeckiej grupy Screamo Trickz, prezentujący widowiskowe kopnięcia, salta i obroty. Całość kontrowana jest przebitkami prezentującymi muzyków na bliższym i dalszym planie. Za scenariusz, montaż i koloryzację klipu odpowiada duet Gądek-Stec, a jego realizacji podjęło się Studio Front. 

Kawałek „Screamo Trickz” to kawałek o… Screamo Trickz, piekielnie utalentowanej grupie trickerów mającej na swoim koncie kilkukrotne Mistrzostwo Polski w dziedzinie akrobatyki i trickingu, a także wiele innych nagród, zdobytych zarówno na polskich, jaki i międzynarodowych arenach. Warto w tym miejscu napomknąć, że 14 września br. sądeczanie stanęli przed jury programu Mam Talent stacji TVN, wyskakując sobie trzy ,,taki”, tym samym przepustkę do kolejnego etapu talent-show. Grupę Screamo Trickz współtworzą: Kamil Nędzia, Sebastian Michulec, Jakub Leśniak, Mateusz Jakubczyk, Dawid Kołodziej, Tomasz Trzupek, wokalista Pozytywki Andrzej „Sajan” Stec i jego brat Rafał. 

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że oprócz formatu fizycznego, nowa płyta Pozytywki jest już dostępna poprzez iTunes, Spotify, Tidal oraz inne serwisy tego typu.

Tytuły utworów na „Fundamencie Mocy” przedstawiają się następująco:

 1. Wiosna
 2. Screamo Trickz
 3. Biały Lew
 4. Lato
 5. Neony
 6. Jagody
 7. Raiders
 8. Ścieżka Goku
 9. Zaczarowane Koło
 10. Doktor Elektron
 11. Mentalne Budowle