Gina Damalfi – koncert na koniec wakacji

Gina Damalfi - koncert na koniec wakacji

31 sierpnia niesamowita Gina Damalfi wystąpiła w warszawskim DZiK-u.

Koncert był podwójną okazją do dobrego. Po pierwsze ostatni dzień wakacji upłynął w przepięknej atmosferze i przy akompaniamencie świetnych artystów. Po drugie można było wspomóc szczytny cel, jakim była zbiórka dla Fundacji Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO, w celu wsparcia rehabilitacji Scholi Wajdy, dziewczynki porzuconej w Indiach, adoptowanej i wychowywanej przez Polkę.

Zespół zagrał w składzie: Wokal – Gina Damalfi (Marta Kondraciuk), Gitara – Paweł Derentowicz, Gitara basowa – David Palacios, Perkusja – Nikolay Khawlin.

Podczas koncertu artystka zaprezentowała dziesięć utworów z debiutanckiego albumu „TRANSFORMACJA”. Płyta została stworzona na kanwie emocji i wspomnień z czasów, kiedy Gina toczyła bój z ciężką chorobą. Owe uczucia udzielały się wszystkim podczas koncertu. Było wesoło i energetycznie, zdarzały się także momenty wzruszenia i nostalgii.

Gina Damalfi – warszawska wokalistka, autorka tekstów, artystka, która od trzech lat mieszka, tworzy i koncertuje na Teneryfie. Na koncercie w DZiKU posłuchamy klimatycznych utworów z jej autorskiej płyty TRANSFORMACJA, która ukazała się w zeszłym roku. Jest to 12 osobistych historii o oryginalnym rockowo-lirycznym brzmieniu. Obecnie Gina pracuje nad kolejną płytą.

Podziel się swoją opinią ;)