Great September odbędzie się 12-14 września 2024 roku w Łodzi

Wielkie święto muzyki, jakim jest Great September Showcase Festival & Conference, wróci w 2024 roku na swoją trzecią edycję. Do Łodzi ponownie zawitają najpopularniejsi artyści, najciekawsi młodzi wykonawcy oraz najważniejsi przedstawiciele polskiej branży muzycznej. Zapraszamy już teraz!

„Trzy dni pełne koncertów i spotkań, ponad 100 wykonawców grających na kilku scenach, a i tak udało nam się w tym roku zaprezentować tylko część znakomitych artystów i kierunków, jakimi podąża nowa polska muzyka. W 2024 wracamy z jej kolejną mocną porcją – już na trzecią edycję festiwalu Great September” – zaprasza do Łodzi Artur Rojek, pomysłodawca i dyrektor artystyczny wydarzenia.

Organizowany przez Fundację Independent i miasto Łódź Great September Showcase Festival & Conference przyciąga co roku najciekawszych nowych artystów, bez ograniczeń gatunkowych i wiekowych, którzy chcą przedstawić się większej publiczności. W wydarzeniu biorą także udział najpopularniejsi polscy wykonawcy, oprócz koncertów udzielający się także w licznych spotkaniach i warsztatach. Program festiwalu uzupełniają jeszcze pokazy filmów oraz wystawy, jak najszerzej prezentujące bogactwo rodzimej muzyki i jej twórców.

A to wszystko wtopione w inspirującą przestrzeń Łodzi – w 2023 roku koncerty i spotkania odbywały się wokół jednej z najbardziej znanych ulic w Polsce, Piotrkowskej, na scenach rozstawionych w klubach, pubach, galeriach, a nawet podwórkach. W 2024 roku dołożymy wszelkich starań, by doświadczenia i wspomnienia z wizyty na Great September był jeszcze bardziej „great”. Już teraz zapraszamy serdecznie wszystkich 12-14 września do Łodzi na trzecią edycję naszego wydarzenia.

Podziel się swoją opinią ;)