Rozen powraca z nowym singlem “Ból i drama”

Rozen wraca z nowym materiałem! Zespół podzielił się właśnie z fanami swoim najnowszym singlem “Ból i drama”, który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Utwór zapowiada nadchodzący album grupy, który ukaże się już w pierwszej połowie przyszłego roku.

Rozen powraca z nowym materiałem! Zespół podzielił się właśnie z fanami swoim najnowszym utworem “Ból i drama”, którym zapowiada nadchodzące fabularne wydawnictwo. Jak przyznaje wokalista i lider grupy, premierowy singiel jest tylko częścią historii, którą będziemy poznawać w najbliższych miesiącach.

Utwór stanowi sam środek opowieści dwojga bohaterów, którzy przypadkowo spotykają się po latach w swoich rodzinnych stronach. Poznajemy ich w trudnej i skomplikowanej sytuacji.

Myślę o tej historii jak o filmie. Nawet pisząc “Ból i dramę” wyobrażałem sobie konkretne kadry i sceny z tego nieistniejącego obrazu. Uważam, że to też dobry sposób na słuchanie tej piosenki . – Andrzej Rozen

“Ból i drama” to również zapowiedź muzycznych nowości, którymi zespół zaskoczy na nowym wydawnictwie. Za odświeżone brzmienie odpowiada Mateusz Hulbój – producent numeru, natomiast wpadająca w ucho melodia oraz pełen emocji tekst to efekty pracy Andrzeja Rozena – wokalisty i lidera grupy.

Podziel się swoją opinią ;)