Happysad: premiera albumu „Odrzutowce i kowery”!

happysad

W piątek, 3 września, ukazał się jubileuszowy, dwupłytowy album Odrzutowce i kowery zespołu Happysad.

Na wydawnictwo składa się 14 utworów podsumowujących 20-letnią działalność grupy. Nie jest to jednak zwykły zbiór „greatest hits”. Odrzutowcami nazwano utwory nigdy wcześniej nie publikowane, które z różnych względów nie miały szczęścia znaleźć się na regularnych płytach, a kowery to najbardziej znane utwory Happysad po odważnym liftingu aranżacyjnym. Całość nagrana została między sierpniem 2020 a marcem 2021 w warszawskim studiu Black Kiss Records pod okiem Arka Kopery i Mariusza Obijalskiego.

Niedawno Happysad opublikowali klip Do rana przyłóż, który został zmontowany przez RED Film Production z materiałów nagranych podczas jubileuszowego koncertu w Jarocinie w lipcu 2021 roku i oddaje fanastyczny klimat radości i zabawy zespołu oraz publiczności po pandemiczej przerwie koncertowej:

happysad – Do rana przyłóż (źródło: happysad)

13 października 2021 nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się książka Żanety Gotowalskiej Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad, która również zostanie wydana z okazji 20. urodzin zespołu. Album Odrzutowce i kowery można zamówić tutaj: https://mystic.pl/search.php?text=Odrzutowce+i+kowery Płyta w formacie LP ukaże się 19 listopada.

Podziel się swoją opinią ;)