Hela rozpoczęła przedsprzedaż pierwszej EPki. Zamów „Na swój kształt”, zdobądź autograf i ciekawe gadżety

Hela, która podbiła serca słuchaczy singlami „Jedną nogą”, „Na opał” i „Na swój kształt” nagrała debiutancką EPkę. Wytwórnia FONOBO Label właśnie rozpoczęła jej przedsprzedaż.

Hela to wrażliwa i utalentowana artystka tworząca muzykę z pogranicza indie-folku i folk-popu. Po wielu latach spędzonych w szkole muzycznej i doskonalenia warsztatu sięgnęła po gitarę i zaczęła pisać własne piosenki. Podobnie jak w debiutanckim singlu, jedną nogą jest w Londynie, gdzie studiuje songwriting, a drugą w Warszawie, skąd pochodzi i gdzie najchętniej tworzy swoją muzykę. Szlify zbierała w prestiżowej brytyjskiej szkole o profilu muzycznym BIMM, którą ukończyli m.in. James Bay i George Ezra. Idąc w ich ślady Hela zaprezentowała światu bezpretensjonalne single „Jedną nogą”, „Na opał” oraz „Na swój kształt”. Wszystkie te utwory znajdą się na jej pierwszej EPce.

Minialbum nosi tytuł „Na swój kształt”. Jego premiera została zaplanowana na początek października 2021. Zanim jednak EPka trafi do regularnej sprzedaży już teraz można ją zamawiać w preorderze.  

Wszystkie płyty zamówione w przedsprzedaży zostaną podpisane przez Helę. Dodatkowo fani otrzymają pakiet pięknych stickerów oraz saszetkę z kompozycją herbacianych ziół, którą artystka przygotowała specjalnie na tę okazję. Zamówienia można składać pod tym adresem: https://www.mtj.pl/sklep/na-swoj-ksztalt/.

Debiutancka EPka Heli pt. „Na swój kształt” ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.