Helucze chce porozmawiać “O Twych Nogach”

W sieci zadebiutował właśnie drugi, a pierwszy wydany w ramach kontraktu z Island Records Polska, singiel Helucze “O Twych Nogach”.

Piosenka opowiada historię pewnej wakacyjnej znajomości, która narodziła się podczas imprezy. I gdy w utworze słyszymy, że Helucze nie zaśnie, dopóki nie dostanie numeru tajemniczej dziewczyny, to w teledysku… No właśnie, domówka trochę wymknęła się spod kontroli i coś poszło nie tak. Kim była białogłowa, którą zobaczył Helucze tego wieczoru? Duchem, a może nimfą? I co w tym wszystkim robili biały królik, kaczki i krasnal?

Klip został zrealizowany w całości w Piwnicznej-Zdrój, miejscu bliskiemu Helucze.

“Zawsze chciałem wzmocnić nurt “uciekania z miasta”. To oczywiście nie jest tak, że miasta nie lubię, ale znacznie lepiej czuję się w otoczeniu natury. W swoich teledyskach chcę pokazać, jak piękne i zapierające dech w piersiach widoki są na dookoła nas. Wystarczy tylko opuścić betonowe osiedla.” – mówi o swojej koncepcji artysta.

Każdy z teledysków Helucze zawiera w sobie jakiś intrygujący element. I tak widzimy wannę w środku lasu, gumowe kaczki spadające z wodospadu, białego królika na środku strumyka, czy też krasnala, który… Pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Czym zaskoczy nas w kolejnych klipach?


Helucze, czyli Krzysztof Junak, to 25-letni wokalista i producent muzyczny. Jest multiinstrumentalistą, jednak jak sam zaznacza, nie do końca wie, jak poprawnie grać na każdym z instrumentów, które posiada w swojej kolekcji. Poszukuje w ich brzmieniu idealnego dźwięku, który dopełni całości melodii. Po wydaniu swojego debiutanckiego kawałka “A Może Wpadnę” został zauważony przez label Island Records Polska (Universal Music Polska), z którym ostatecznie podpisał kontrakt. Helucze prowadzi również swój kanał na TikToku, gdzie w bardzo krótkim czasie zyskał ponad 50 tysięcy obserwatorów, którzy polubili jego wyjątkowe poczucie humoru. Prowadzi również transmisje na Twitchu, gdzie pokazuje, jak tworzy i produkuje swoje utwory oraz sporadycznie gra ze swoimi widzami.

Podziel się swoją opinią ;)